Зелений пакет для:
Пошук на сайті Пошук у вебі

Тренінг за матеріалами Зеленого Пакету у Могилів-Подільському

04.09.2013

Тренінг за матеріалами Зеленого Пакету у Могилів-Подільському

26-27 серпня 2013 року у м. Могилів-Подільський було проведено тренінг за матеріалами "Зеленого пакету" (тренер Ольга Пруцакова). 

Табір у Могилів-Подільському

У перший день тренінг проводився зі школярами  – учасниками табору, організованого благодійним фондом "Батьківська  турбота" у с. Лядове поблизу м. Могилів-Подільського. Загалом у тренінгу брали участь 66 школярів віком від 10 до 16 років, яких було поділено на дві групи. У кожній групі серед учасників були і школярі-скаути. Учні були ознайомлені із загальною спрямованістю "Зеленого пакету", обговорили власні можливості у вирішенні екологічних проблем, взяли активну участь у рольовій грі-перевтіленні, розглянули основні аспекти екологічного маркування. 

Тренінг для вчителів Вінницької області

27 серпня  активними учасниками презентаційного тренінгу стали вчителі природничих предметів шкіл Вінницької області. Групі чисельністю 34 особи було презентовано загальний зміст "Зеленого пакету", учасниками визначено особливості структури, загальну спрямованість, відзначено оригінальність навчального комплексу. В процесі тренінгу вчителі брали участь у дискусіях, працювали у малих групах, демонстрували і вдосконалювали навички впровадження інших інтерактивних методів і технік.

Більше фото на сторінці проекту "Зелений Пакет - Україна" у соціальній мережі Facebook.