Зелений пакет для:
Пошук на сайті Пошук у вебі

Нове видання матеріалів Зеленого Пакету

14.12.2012

Нове видання матеріалів Зеленого Пакету

За підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні було підготовлено та видано оновлену версію матеріалів навчального комплексу «Зелений пакет - Україна». Оновлені видання включають посібники «Зелений пакет для дітей» (початкова школа) та «Зелений пакет» (основна школа). 

Електронні копії даних посібників можна завантажити за такими посиланнями: 
Проект «Зелений пакет - Україна» реалізується в рамках екологічної діяльності Координатора проектів ОБСЄ в Україні, ключовим напрямком якої є поширення та розвиток ідей сталого розвитку. 

«Матеріали мультимедійного комплексу «Зелений пакет» - це потужний навчальний ресурс, який покликаний спричинити ментальні зміни в середовищі учнівської молоді з тим, щоб створити критичну масу екологічно свідомих молодих громадян країни. Формування екологічної свідомості не є прямолінійним механічним процесом. Робота з дітьми – це копітка повсякденна справа і ми свідомі того, що це робота на тривалий час й на перспективу, – зазначила в передмові до оновленої версії видання Мадіна Джарбусинова, Координатор проектів ОБСЄ в Україні. 

Адаптація матеріалів «Зеленого пакету» для української аудиторії та створення україномовного комплекту матеріалів з екологічної освіти – це результат плідної співпраці науковців, педагогів-практиків, активістів природоохоронного руху, міжнародних експертів. 


Колекція овочевих рослин НБС представлена на експозиційно-колекційній ділянці.

Haima Freema – отличный 7-местный минивен для всей семьи.
«Приємно відчувати, що ця праця призвела до появи на вітчизняному ринку навчально- методичної літератури унікального продукту. Без перебільшення можна сказати, що освітяни України ще не тримали в руках видання, в котрому системно викладено основи принципів сталого розвитку з урахуванням глобальних та національних тенденцій соціально- економічного розвитку. Освітяни України отримали потужний ресурс для повсякденної роботи», – додає Ярослав Юрцаба, Національний менеджер проектів Координатора проектів ОБСЄ в Україні.