Зелений пакет для:
Пошук на сайті Пошук у вебі

ОБСЄ підтримує проведення природоохоронних літніх таборів для школярів в Україні

02.07.2012

ОБСЄ підтримує проведення природоохоронних літніх таборів для школярів в Україні

50 школярів обговорювали проблеми захисту довкілля та сталого розвитку під час літнього табору у Хмельницькій області 28-30 червня 2012 року. Проведення триденного табору стало можливим завдяки підтримці Координатора проектів ОБСЄ в Україні та Міністерства освіти та науки, молоді і спорту України. 

Учасники табору ознайомилися з міжнародним досвідом у сфері охорони довкілля, досліджували взаємодію громадськості та державних органів влади у природоохоронному контексті. Школярі дізналися про право громадян на доступ до інформації про стан довкілля та про механізми правосуддя у сфері захисту довкілля. Під час перебування у таборі діти отримали практичний досвід природоохоронних дій, навчилися втілювати в життя конкретні природоохоронні проекти. 

У липні 2012 року ще два літніх табори було організовано для учнівської молоді у Миколаївській та Тернопільській областях України за підтримки ОБСЄ. Літні табори проводилися у рамках проектної діяльності Координатора проектів ОБСЄ в Україні, що спрямована на екологізацію шкільної освіти в Україні. У 2012-2013 роках цей проект здійснюється за фінансової підтримки урядів США та Німеччини.

93585.jpg
Експерт Тетяна Гільберг пояснює дітям базові принципи сталого розвитку та надає конкретні рекомендації щодо “зеленого” стилю життя. Хмельницька область, 28 червня 2012 року. (ОБСЄ). Більше фотографій із літнього табору дивіться у фотогалереї "Літній табір в Хмельницькій області"