Зелений пакет для:
Пошук на сайті Пошук у вебі

Учасники літніх таборів будуть навчатися за матеріалами «Зеленого пакету»

27.07.2011

Учасники літніх таборів будуть навчатися за матеріалами «Зеленого пакету»

З 1 по 13 серпня в м. Моршин, Львівська область, відбудеться всеукраїнський виховно-відпочинковий літній табір для дітей та юнацтва за підтримки проекту «Підвищення рівня правової обізнаності стосовно прав людини та механізмів їх захисту» Координатора проектів ОБСЄ в Україні та організований Спілкою української молоді. Табір об'єднує близько 100 учасників віком 5-17 років з усіх регіонів України для обговорення питань прав та обов'язків громадян у суспільстві, де править верховенство закону.

Порядок денний був розроблений у відповідності з різними потребами двох вікових груп, а саме, дітей (5-12 років) і молоді (13-17 років) і охоплює, зокрема, екологічні права та основи охорони навколишнього середовища, принципи демократії і верховенства закону, у тому числі питання участі у прийнятті рішень.

У якості матеріалів для розгляду питань взаємодії людини та довкілля, захисту живої природи та ін. будуть використані матеріали «Зеленого пакету» для початкової та середньої школи. В зв’язку з цим, 27 липня 2011 року в м. Києві відбувся тренінговий семінар для майбутніх виховників табору. Усі учасники семінару отримали матеріали Зеленого пакету та сувенірні футболки.

270720112499.jpg


Разработка веб-сайта. Ваш сайт должен развиваться как бизнес развивается. Создание сайтов. Дизайн.
Живопись и картины художницы Ирины Прокопчук.