Зелений пакет для:
Пошук на сайті Пошук у вебі

«Зелений пакет» представлений під час семінару «Виховання екологічної культури в школі»

15.04.2011

«Зелений пакет» представлений під час семінару «Виховання екологічної культури в школі»

5 квітня 2011 року в приміщенні Ліцею міжнародних відносин № 51 відбувся практичний семінар «Виховання екологічної культури в школі» за сприяння управління освіти Печерської районної у місті Києві державної адміністрації.

В рамках семінару учасники мали змогу ознайомитися з екологічними проектами Ліцею міжнародних відносин №51 та практичним використанням матеріалів «Зеленого пакету» у загальноосвітніх навчальних закладх. Зокрема, теми Зеленого пакету «Шум усюди» та «Лікарські рослини» були представлені у вигляді відкритих уроків (вчителі: О.В. Власюк та І.О. Рекконен). Вчитель географії Олена Віталіївна Власюк зазначила, що матеріали Зеленого пакету розроблені «з повагою до вчителя та любов’ю до дітей», тому з ними так приємно працювати.

А для поширення екологічних ідей серед молодших школярів було запропоновано використовувати «Зелений пакет для дітей», що схвалений до використання в загальноосвітніх навчальних закладах Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України. Посібник «Зелений пакет для дітей» було розроблено Регіональним екологічним центром для Центральної та Східної європи (РЕЦ). Координатор проектів ОБСЄ України протягом 2010-2011 рр. здійснив адаптацію матеріалів посібника до потреб освітньої системи України.