Зелений пакет для:
Пошук на сайті Пошук у вебі

28 вересня 2010 року в м. Новоград-Волинськ відбувся треніг для вчителів природничих наук з використання матеріалів Зеленого пакету

08.10.2010

28 вересня 2010 року в м. Новоград-Волинськ відбувся треніг для вчителів природничих наук з використання матеріалів Зеленого пакету

З метою підвищення рівня обізнаності педагогічних працівників про можливість вирішення екологічних проблем шляхом впровадження у навчально-виховний процес міста Новоград-Волинська програми «Зелений пакет», інформаційно-методичний центр управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради спільно з Координатором проектів Організації з безпеки та співробітництва в Європі 28 вересня 2010 року провели семінар-тренінг.

У вступному слові завідувач ІМЦ П.Ліневич наголосив про системність роботи освітян міста в екологічному навчанні та вихованні школярів. Серед заходів, які впроваджують педагоги міста - навчальні курси з енергозбереження, тренінг для вчителів «Уроки для сталого розвитку» та впровадження цього інноваційного курсу, фестивалі екологічних агітбригад та учнівських екологічних проектів.

У своєму виступі співробітник Координатора проектів ОБСЄ в Україні І. Ярема, ознайомила учасників семінару з загальною інформацією про ОБСЄ та Координатора проектів ОБСЄ в Україні, презентувала «Зелений пакет», та провела майстер-клас з використання інтерактивного DVD «Зеленого пакету».

Педагогів міста зацікавила оригінальна форма методичного посібника “Зеленого пакету”, представлені поурочні плани, інтерактивна гра “Дилеми”, завдання для учнів, рекомендації з проведення позаурочної екологічної діяльності.

У завершенні семінару відбувся зацікавлений обмін думками, пропозиціями. Вчителям м. Новоград-Волинськ було запропоновано брати активну участь у конкурсах за програмою «Зелений пакет». Одноголосно лунала думка про корисність отриманих від Координатора проектів ОБСЄ в Україні матеріалів та можливість результативного його використання у навчальних закладах міста Новограда-Волинського.

Фотографії з заходу можна переглянути в розділі «Галерея» даного веб-сайту.

P10201854747.jpg

P10201874749.jpg

3.jpg