Зелений пакет для:
Пошук на сайті Пошук у вебі

7 липня 2010 року відбудеться відкриття фотовиставки «Відкриті серця: Україна» Миколи Молдаванова та Аліни Севастюк та презентація навчально-методичного комплексу «Зелений пакет»

01.07.2010

7 липня 2010 року відбудеться відкриття фотовиставки «Відкриті серця: Україна» Миколи Молдаванова та Аліни Севастюк та презентація навчально-методичного комплексу «Зелений пакет»

Готель «Радіссон Блу» започатковує традицію проведення фотовиставок «Радіссон Блу представляє: Мозаїка України» та запрошує на прем’єрну фотовиставку «Відкриті серця: Україна» Миколи Молдаванова та Аліни Севастюк. Відкриття фотовиставки відбудеться 7.07.2010 року о 19:00-21:00 у лаунж-барі K-Largo готелю Radisson Blu (Київ, вул. Ярославів Вал, 22).

Готель відіграє значну роль у туристичній індустрії, яка робить суттєвий внесок в економічний розвиток будь-якої держави. Ми усвідомлюємо, що зможемо досягнути значних результатів у своїй індустрії саме тоді, коли підтримуємо місцеві спільноти та проекти із захисту довкілля. Ми відіграємо важливу соціальну роль у житті кожного міста, країни та визнаємо відповідальність, допомагаючи у добрій справі збереження місцевих традицій та культурної спадщини, захисті довкілля. Тому готель «Радіссон Блу» у Києві вирішив започаткувати цикл виставок українських фотографів, які відображають неповторний колорит української сучасності. Мозаїка з різноманітних технік, несподіваних ракурсів очікує на гостей кожної із виставок.

В готелі зупиняються гості з усіх куточків світу, тому ми, як місце їх перебування та зустрічі із Києвом, вважаємо за необхідне знайомити із розмаїттям сприйняття власної буденності, краси та динаміки розвитку українського суспільства.

Ми пишаємося тим, що на прем’єрній виставці «Відкриті серця: Україна» будуть представлені роботи саме члена Національної спілки фотохудожників Миколи Молдаванова та директора соціальної програми «Відкриті серця» Аліни Севастюк. Вони вирішили не лише представити красу України у фотографіях, а також ідею екостилю життя у формі унікальної інсталяції «Зелене життя плюшевого ведмедика». Куратор арт-проекту «Відкриті серця» – Мирослава Макаревич. Виставка «Відкриті серця: Україна» триватиме з 7 липня до 7 серпня 2010 року.

Під час виставки можна буде ознайомитися з новим унікальним мультимедійним навчально-методичним комплексом «Зелений пакет», який ініційовано Координатором проектів ОБСЄ в Україні. Це унікальний посібник надруковано для середніх шкіл накладом 6500 примірників, які безкоштовно розповсюджуються по всій Україні.

Програма 7 липня 2010 року о 19:00-21:00

  • Знайомство з фотовиставкою «Відкриті серця: Україна».
  • Інсталяція «Зелене життя плюшевого ведмедика».
  • Знайомство з новим мультимедійним посібником для шкіл «Зелений пакет», розробленого за фінансування Координатора проектів ОБСЄ в Україні.
  • Спілкування.
На подію запрошено представників посольств, міжнародних організацій, державних установ, соціально відповідального бізнесу, відомих митців, професійних асоціацій. Організатори сподіваються, що виставка стане місцем спілкування, цікавого міжнародного обміну щодо ідей, спрямованих на захист довкілля.

«Фотографувати – відкрити світ і відкрити серце світлу», – вважає один з авторів арт-проекту «Відкриті серця» Аліна Севастюк. «Ми вирішили зробити свій внесок у захист Природи через Екологію краси, через світлини, які передають щиру закоханість у рідну Землю», – зазначає Мирослава Макаревич.

Для представників засобів масової інформації організовано попередню акредитацію для участі у відкритті 7.07.2010. Контакти для акредитації: Олена Пньовська (+380 50 344 32 11 begin_of_the_skype_highlighting +380 50 344 32 11 end_of_the_skype_highlighting) або Аліна Севастюк (+380 67 462 82 82 begin_of_the_skype_highlighting +380 67 462 82 82 end_of_the_skype_highlighting).

Openhearts-Radisson_poster1.jpg 245 КБ
OpenheartsUkraine-RadissonBlu-anons-July7-1.doc 185 КБ