Зелений пакет для:
Пошук на сайті Пошук у вебі

9 червня 2010 року пройшов тренінг «Як ефективно використовувати навчально-методичні матеріали «Зеленого пакету» в освітньому процесі»

13.06.2010

9 червня 2010 року пройшов тренінг «Як ефективно використовувати навчально-методичні матеріали «Зеленого пакету» в освітньому процесі»

9 червня 2010 року на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України пройшов тренінг «Як ефективно використовувати навчально-методичні матеріали «Зеленого пакету» в освітньому процесі».

Даний захід проводився за ініціативи Координатора проектів ОБСЄ в Україні (КП ОБСЄ в Україні) та Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді (НЕНЦ).

Мета заходу – навчити активних представників обласних еколого-натуралістичних центрів, вчителів та директорів шкіл, працівників міських відділів освіти та ін. ефективному використанню матеріалів Зеленого пакету в педагогічній діяльності.

У тренінгу взяли участь близько 15 представників із різних регіонів України: Київської, Львівської, Чернівецької, Чернігівської, Донецької, Кіровоградської областей та АР Крим.

Під час заходу були розглянуті такі питання:

  • історія впровадження «Зеленого пакету»: міжнародний досвід;
  • структура мультимедійного комплексу «Зелений пакет»;
  • тематичне наповнення посібника для вчителя;
  • інтерактивний характер гри «Дилеми»;
  • можливість використання матеріалів Зеленого пакету в Україні;
  • механізм впровадження проекту «Зелений пакет - Україна»;
  • переваги “Зеленого пакету”: для учня, вчителя, місцевої громади, на загальнонаціональному рівні, на міжнародному рівні.
Підводячи підсумки тренінгу, всі учасники відмітили необхідність виховання особистої відповідальності за стан довкілля та ключову роль, яку може при цьому відіграти навчальний посібник «Зелений пакет».
P10102113667.JPG

GreenPack-Kyiv-9june2010.ppt 5804 КБ