Зелений пакет для:
Пошук на сайті Пошук у вебі

28 квітня 2010 року відбулася презентація «Зеленого пакету» в рамках Київської регіональної Сесії Європейського молодіжного парламенту з питань екології

05.05.2010

28 квітня 2010 року відбулася презентація «Зеленого пакету» в рамках Київської регіональної Сесії Європейського молодіжного парламенту з питань екології

26-29 квітня 2010 року в м. Київ (місце проведення: Ліцей міжнародних відносин №51, вул. П.Орлика, 13) відбулася Київська регіональна Сесія Європейського молодіжного парламенту з питань екології “Caring for Our Planet Earth Together” (“Разом піклуємось про планету Земля”).

Європейський молодіжний парламент об’єднує молодих людей з усієї Європи з метою надання можливості брати активну участь у побудові нового Європейського суспільства. Ця співпраця молодіжних та освітніх програм ЄС є найкращим тренінгом для свободи, партнерства та солідарності між різними націями.

В рамках роботи сесії (28 квітня 2010 року) відбулася презентація міждисциплінарного навчально-методичного комплексу «Зелений пакет». Основну увагу було зосереджено на стратегію сталого розвитку як основну силу екологізації шкільної осіти в Україні. Під час презентації увагу слухачів було привернуто до планів розповсюдження «Зеленого пакету» в Україні, зокрема використання системи гурткової роботи як ефективного каналу розповсюдження екологічниї ідей. Слухачі отримали можливість пересвідчитися в ефективності запропонованого інструментарію для просування ідей екологізації шкільної освіти.


ДОВІДКА:

Європейський молодіжний парламент (ЄМП) було засновано у 1987 році як пан’європейський проект для шкіл з метою поширення та пропагування ідеї єдиної Європи та європейського громадянства. ЄМП успішно функціонує в країнах-членах ЄС, а також у сусідніх країнах. Тричі на рік ЄМП проводить міжнародні сесії, які збирають понад 250 молодих людей віком від 16 до 22 років з усієї Європи. Сесії також відвідують вчителі, які не лише супроводжують делегації, але й беруть участь в обговореннях практичних аспектів навчання та діляться власним досвідом. Європейський молодіжний парламент сприяє отриманню молодими людьми унікального навчального досвіду. Офіційний веб-сайт Європейського молодіжного парламенту – www.eypej.org.

Booklet.doc 742 КБ
DSCN4089.JPG 939 КБ
DSCN4149.JPG 768 КБ
DSCN4175.JPG 716 КБ
DSCN4182.JPG 880 КБ