Зелений пакет для:
Пошук на сайті Пошук у вебі

Посібник для вчителя на екофотовиставці "Відкриті серця"

14.04.2010

Посібник для вчителя на екофотовиставці "Відкриті серця"

18-23 квітня 2010 року в київській галереї "ХудГраф" відбувається фотовиставка "Відкриті серця" Миколи Молдаванова та Аліни Севастюк-Молдаванової. Ця виставка – частина міжнародного арт-проекту "Відкриті серця", куратором якого є Мирослава Макаревич. На виставці також буде представлено навчальний комплекс "Зелений пакет", який ініційовано ОБСЄ в Україні. Відкриття виставки – 18 квітня 2010 року о 13:00 (бульвар Шевченка, 33, поверх 2, поруч з площею Перемоги, в приміщенні Kyiv Daily).

"Фотографувати – відкрити світ і відкрити серце світлу", – вважає один з авторів арт-проекту "Відкриті серця" Аліна Севастюк-Молдаванова. Як писав Монтень, тисячі шляхів відволікають від мети, і лише один-єдиний веде до неї. Своєю виставкою організатори прагнуть показати красу світу та шлях дружнього ставлення до довкілля. Тому цю виставку "Відкриті серця" присвячено Міжнародному дню Землі, який відзначається 22 квітня. "Ми вирішили зробити свій внесок у захист Природи через Екологію краси, через світлини, які передають щиру закоханість у рідну Землю", – зазначає Мирослава Макаревич.

ОРГАНІЗАТОРИ
Організатори арт-проекту "Відкриті серця" – друзі, однодумці. Микола Молдаванов – член Національної спілки фотохудожників України. Аліна Севастюк-Молдаванова – громадський активіст, міжнародний експерт з комунікацій. Мирослава Макаревич – журналіст, автор книжок для дітей.

Виставка "Відкриті серця" проходить за підтримки галереї "ХудГраф" (Київ) та проекту "Зелений пакет – Україна" ОБСЄ в Україні. Арт-проект „Відкриті серця” підтримує ініціативу „Прямуй на зелене” (Go Green).

ЗАВДАННЯ АРТ-ПРОЕКТУ
Завдяки міжнародному арт-проекту "Відкриті серця" творча група організаторів прагне виконати комплексні завдання:

• Культурно-естетичне: відвідання виставки "Відкриті серця - це своєрідна “фототерапія”.

• Комунікаційне: виставка – місце спілкування, цікавого міжнародного обміну.

• Просвітницьке: арт-проект не знає кордонів, він буде представлений в онлайн-галереї на порталі www.hearts.in.ua та подорожуватиме по різних країнах. Арт-проект не лише сприятиме позитивному іміджу України та міжнародній співпраці, а й надаватиме корисні поради про те, як звичайні люди можуть зберегти довкілля. На виставці можна буде ознайомитися з новим навчальним комплексом "Зелений пакет" ("Green Pack"), який ініційовано ОБСЄ в Україні.

• Професійне: організатори прагнуть об'єднати всіх, хто зацікавлений в арт-проектах щодо сталого розвитку, захисту довкілля та здорового способу життя.


Багато цікавого дізнаються журналісти, громадські активісти, представники бізнесу, які ініціюють екологічні проекти, запроваджують концепцію "Зелений офіс". Виставка зацікавить як дорослих, так і дітей.

Закликаємо відвідувачів виставки до життя без тютюнопаління. Тютюн є токсичним для довкілля і людини як частини природи.

Організатори арт-проекту "Відкриті серця" планують проведення виставок як в Україні, так і за кордоном. Графік та маршрут публікуватиметься на порталі www.hearts.in.ua.

ОРГАНІЗАЦІЯ ФОТОВИСТАВОК "ВІДКРИТІ СЕРЦЯ" НА ЗАМОВЛЕННЯ
Представники державних, комерційних та громадських організацій можуть звертатися до організаторів щодо проведення екофотовиставки "Відкриті серця" під час заходів, в офісах, бізнес-центрах, галереях, готелях. Фотографії супроводжуються екопорадами українською та англійською мовами.

КОНТАКТ:
Аліна Севастюк - alinasevastyuk[AT]ukr.net, (+380 67) 462 82 82 begin_of_the_skype_highlighting (+380 67) 462 82 82 end_of_the_skype_highlighting. Докладніше: www.hearts.in.ua.

ДОВІДКА:
- Соціальна програма "Відкриті серця" — родинна ініціатива Аліни Севастюк-Молдаванової та Миколи Молдаванова. Місія програми — у різних формах поширити культуру життя зі здоровим серцем і, таким чином, покращити якість життя в Україні. Здорове серце — це не лише наука, а й мистецтво жити, милосердно ставитися до себе та інших, піклуватися про довкілля і поширювати екостиль життя. Програма „Відкриті серця” включає 2 напрямки: портал www.hearts.in.ua та арт-проект.

- Cорок років тому 22 квітня 1970 року у Нью-Йорку студенти, школярі та їхні вчителі вперше організували національний День Землі. 1990 року День проголошено міжнародним. В Україні Міжнародний день Землі відзначається з 1992 року. День Землі — це громадська ініціатива, до неї може приєднатися будь-хто. За традицією цього дня всі охочі беруть участь у впорядкуванні та озелененні своїх дворів і вулиць, проводять різноманітні екологічні заходи. Докладніше про міжнародний досвід Дня Землі — http://www.earthday.org/

GreenPack-Ukraine-logo.jpg 19 КБ
Heartsinua-Openhearts-photo-Hudgraf-1.doc 47 КБ
openhearts-banner1.jpg 126 КБ