Зелений пакет для:
Пошук на сайті Пошук у вебі

"Зелений пакет" у школах України

13.10.2009

"Зелений пакет" у школах України

14 квітня 2010 року відбудеться презентація Посібника для вчителя та карток "Дилеми".

Координатор проектів ОБСЄ в Україні сприяє запровадженню екологічної освіти в українській школі.

14 квітня, 2010, - Координатор пректів ОБСЄ в Україні презентує перший компонент навчально-методичного комплексу «Зелений пакет» - український варіант посібника для вчителя з предмету екологічна освіта.

Презентація відбувається в рамках співпраці ОБСЄ та Міносвіти у напрямку запровадження екологічної освіти в загальноосвітніх школах України.

Планується, що посібник, розроблений у співпраці з Міністерством освіти і науки України, буде застосовуватися вчителями загальноосвітних шкіл вже з наступного навчального року.
«Зелений пакет» торкається 22 тем, присвячених формуванню екологічної культури, екологічного мислення і свідомості та поширенню принципів сталого розвитку. З моменту розробки (у 2001 році), концепцію «Зеленого пакету» втілено у 14 країнах регіону ОБСЄ, включаючи Білорусь, Болгарію, Польщу, Росію , Словаччину та Угорщину.

Презентація відбудеться 14 квітня, 2010р., о 13 .00 в приміщенні Київської середньої школи № 211 за адресою вул. Лайоша Гавро 24-А, м. Київ.

У заході візьмуть участь Любомир Копай, Посол, Координатор проектів ОБСЄ в Україні та Володимир Вербицький, доктор педагогічних наук, профессор, Директор Національного еколого-натуралістичного центру Міністерства освіти і науки України.

Після презентації учні школи покажуть еко-виставу «Ми не байдужі».

З питань акредитації звертатися до Оксани Полюги за тел: 8050 416 92 85 або Oksana.Polyuga@osce.org

Протягом 2010 року плануються презентації можливостей для вчителя та учнів шкіл.


DilemmaCards2010.pdf 1844 КБ
SummaryTableUKR_Summarytable.pdf 454 КБ